Co zamiast oleju kokosowego na włosy? Arganowy konkurent od Nanoil

Olej kokosowy napuszył Ci włosy? To zdarza się często. Kokosowe masło jest doskonałe w pielęgnacji skóry, lecz w pielęgnacji włosów niestety pasuje do niewielu. Można z nim tworzyć mieszanki, aby zażegnać efekty napuszonych włosów, albo sięgnąć po alternatywę i w dziedzinie pielęgnacji włosów nie zadowalać się półśrodkami. Olejek arganowy to rozwiązanie dla włosów o średniej i wysokiej porowatości, ale również te ciężkie i przetłuszczające się stworzą z nim doskonałą komitywę. Szukasz najlepszego oleju arganowego? Ten od Nanoil nie ma sobie równych.

Olej kokosowy – dlaczego nie jest dla wszystkich?

Olejek kokosowy jest specyficznym olejkiem, który w pełnej pielęgnacji sprawdza się przy każdej skórze, lecz nie każdych włosach. Jego specyfika wynika z budowy i cząstek kwasów tłuszczowych, które go tworzą. Olej kokosowy ma wysokie stężenie nasyconego kwasu laurynowego, a ponadto jego budowa jest zbliżona do budowy protein współtworzących łodygę włosa. Dlatego jest dobrze tolerowany w pielęgnacji niskoporowatych, grubych i ciężkich włosów, które dzięki niemu odzyskują sprężystość, lekkość i blask. Jego niewielkie cząstki nie współgrają jednak z włosami o innych porowatościach. Delikatne, cienkie włosy, normalne lub zniszczone, suche na końcach, osłabione – to kategoria, którą olejek kokosowy… nie jest „zainteresowany”. Jeśli masz takie włosy, wykorzystaj ten olej do pielęgnacji ciała, na włosy szukaj olejku, z inną zawartością kwasów tłuszczowych. Co zamiast oleju kokosowego nadaje się do pielęgnacji włosów?

Olejek arganowy – jak to możliwe, że jest doskonały?

Sekretem oleju arganowego jest oczywiście skład i doskonałe proporcje nienasyconych kwasów tłuszczowych, które czyni z arganu olej do wszystkich rodzajów włosów – nawet ciężkie i niskoporowate polubią pielęgnację „płynnym złotem z Maroka” pod warunkiem, że jej częstotliwość nie będzie nasilona.
Olejek arganowy skrywa w sobie dziesiątki składników, które mają pozytywny wpływ nie tylko na wygląd, zdrowie i porost włosów, ale też na skórę (ciało, twarz), paznokcie, rzęsy czy brwi. Naukowcy odkryli dotąd około 100 substancji aktywnych o doskonałym działaniu upiększającym i regenerującym. Dlatego właśnie olejek arganowy to najpopularniejszy olej świata.

skuteczny olejek do włosów Nanoil

Najlepszy olejek arganowy – Nanoil

Olej arganowy produkowany jest na światową skalę, a liderem w tej dziedzinie jest Maroko. To stamtąd pochodzą najlepszej klasy orzechy arganii żelaznej. Ich miąższ skrywa czysty, bio olej, który należy starannie wytłoczyć, aby zyskać kosmetyk doskonały.
Olejek Arganowy Nanoil spełnia te wymogi, a nawet więcej – to olej, który jest organiczny, tłoczony na zimno i nierafinowany – wszystko po to, aby w Twoje ręce trafił najlepszy olej z arganii żelaznej, jak to tylko możliwe. Olejek Arganowy Nanoil jest w 100% czysty, nie zawiera innych tańszych dodatków, olejków, parabenów. Proces pozyskiwania jest starannie kontrolowany, podobnie jak uprawy, z których otrzymuje się „płynne złoto Maroka”. Właśnie dlatego olej arganowy z pięknej butelki może pochwalić się znakiem jakości Ecocert.

Olejek arganowy Nanoil – działanie, efekty

Co zyskasz, stosując olej arganowy? Przede wszystkim piękne włosy. Ten olejek nie idzie na kompromis w pielęgnacji. Nie przesadzimy, jeśli stwierdzimy, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Matowe, osłabione, wypadające, nie chcą rosnąć, są niezdyscyplinowane, puszą się, nie chcą się układać, mają rozdwojone końce, brak im połysku i witalności? Na każdą z tych przypadłości jest jedna odpowiedź – Olejek Arganowy Nanoil.
Regularnie stosowany zażegna wszystkie typowe problemy z włosami, a także hamuje wypadanie i przyspiesza ich wzrost, ponieważ doskonale nadaje się na skórę głowy. Efekt to pełne blasku, mocne i zdrowe włosy. Olejek arganowy to jednak nie tylko pielęgnacja włosów: używaj go na całe ciało, twarz, paznokcie, pielęgnuj brwi i rzęsy, twórz domowe kosmetyki, maski, peelingi, łącz z olejkami eterycznymi oraz zwalcz cellulit i rozstępy. To olej o wielu właściwościach i doskonałych efektach w pielęgnacji.

Olejek Arganowy Nanoil – opinieolejek arganowy nanoil

Olejek Arganowy Nanoil ma najlepsze opinie w sieci. Kobiety polecają go sobie nawzajem, a na pytanie ” jaki kosmetyk poleciłabyś przyjaciółce” w 95% przypadków pada odpowiedź: olejek arganowy od Nanoil.
To olej, którego jakość jest bardzo uczciwa w stosunku do ceny, a wszechstronność sprawia, że… aż żal nie mieć czegoś tak doskonałego w łazience. Olejek Arganowy Nanoil jest pięknie wydany, więc nadaje się również na upominek i pięknie wygląda na półce – to plus, który olejek otrzymał od wszystkich estetów.

Olejek Arganowy Nanoil gdzie kupić?

Interesuje Cię kupno olejku arganowego najlepszej jakości? Chcesz odkryć więcej jego zastosowań? Wejdź na stronę https://nanoil.pl/olej-arganowy

Zostaw komentarz